Lektor (na żywo)

25 października 2020

Funkcja Lektor (na żywo) jest unikalną funkcją w Hosterion. Jako jedyna firma w Polsce posiadamy zaawansowany system generujący ludzki, prawdziwy głos. Dzięki tej funkcj możliwe jest odczytanie dowolnego tekstu o długości do 70 znaków w trakcie audycji AutoDJ.

Po wpisaniu tekstu system automatycznie przyciszy utwór, powie to co ma powiedzieć i podgłośni utwór ponownie. Dokładnie tak samo jak działa system płynnych przejść.

Aby skorzystać z tej unikalnej funkcji należy wejść w sekcję „Zarządzanie AutoDJ” oraz menu „Lektor (na żywo)„.

UWAGA: System obsługuje 22 języki natywnie w tym język polski.

Po naciśnięciu przycisku „Odegraj teraz” w ciągu ok. 15 sekund odczytany tekst zostanie wstawiony na antenę.

UWAGA: Funkcja Lektora działa tylko wtedy, kiedy aktywna jest funkcja AutoDJ i nie jest podłączony prezenter do strumienia.

Funkcja poza długością tekstu nie ma ograniczenia, można ją używać dowolnie. Odpowiadając jednak na pytania, które pojawiły się od wielu stacji, niestety nie ma możliwości integracji w tym momencie tej funkcji w sposób automatyczny, tj. tak, aby można było wysłać automatycznie odczytywane pozdrowienia na antenę. Ma to związek z tym, że system nie obsługuje sprawdzania wyrazów niecenzuralnych (spore zużycie procesora podczas testów), dlatego dbając o dobro Państwa słuchaczy, funkcja ta jest dostępna wyłącznie dla prezenterów lub właścicieli w sposób ręczny.