Sprawdzony partner w biznesie

W #hosterion.pl stawiamy na doświadczony i zgrany zespół.

Naszą firmę tworzy zespół zgranych ludzi, dla których administracja, bezpieczeństwo oraz szeroko rozumiane technologie informatyczne to nie tylko praca, ale także pasja i sposób na życie. Bierzemy udział w branżowych konferencjach i spotkaniach IT, stale podnosimy nasze kompetencje poprzez regularne szkolenia. Wciąż zdobywamy nową wiedzę i udostępniamy to co w niej najelepsze dla naszych klientów.

Dzięki zaangażowaniu w codzienne problemy i ich rozwiązania zapewniamy klientom wsparcie jakiego oczekują. Dla nas nie ma problemów, których nie można rozwiązać, a dzięki rozumieniu potrzeb klientów i świadomości, że nie każdy jest specjalistą mówimy w sposób zrozumiały i jasny. Nasi klienci doceniają nasze zaangażowanie i pewność, że mogą liczyć na naszą pomoc niezależnie od dnia i pory.

Sukces jest wynikiem właściwej decyzji.

EURYPIDES

Kultura pracy

Pracujemy z najnowszymi technologiami i wciąż ulepszamy nasze rozwiązania. Dzięki temu w naszej ofercie hostingu znajdziesz wyłącznie pakiety i konta umieszczone na dyskach SSD NVMe, wielokrotnie szybszych od tradycyjnych dysków. W przeciwieństwie do większości firm hostingowych w Polsce nie tylko bazy danych umieszczamy na szybkich dyskach, ale także pliki dynamiczne i statyczne. To przekłada się na ogromną wydajność.

Pracujemy w sposób harmonijny i ułożony. Każdy z nas jest odpowiedzialny za wydzieloną część środowisk. Stale monitorujemy nasze serwery z kilku źródeł z całego świata. Jesteśmy grupą pasjonatów i entuzjastów nowoczesnych technologii dzięki temu mają Państwo gwarancję, że technologicznie wciąż podnosimy jakość naszych usług.

Bardziej niż cokolwiek innego – przygotowywanie się jest sekretem do sukcesu.

HENRY FORD