O nas - czyli o ludziach, którzy stoją za projektem Hosterion.PL

Hosterion.PL tworzą ludzie, którzy są związani z branżą IT od kilkunastu lat. Administratorzy, programiści którzy tworzą naszą grupę rozsiani są po całym świecie. Codziennie dostarczamy nowoczesne usługi informatyczne takie jak hosting, serwery wirtualne, a w przyszłości także dedykowane dla klientów, którzy cenią sobie nie tylko sprawdzonego partnera w biznesie, ale przede wszystkim jakość i niezawodność naszych usług oraz unikatowe wsparcie techniczne, które nawet w środku nocy sprawnie odpowiada na pytania i pomaga rozwiązywać problemy.

Choć istniejemy od wielu lat, wciąż rozsiani po wielu różnych projektach w 2018 roku postanowiliśmy powołać wspólną markę hostingową Hosterion.pl, aby dostarczać niezawodne usługi i wysokiej jakości wsparcie techniczne. Z powodzeniem weszliśmy na Polski rynek usług hostingowych i wciąż poszerzamy nasze grono zadowolonych klientów. Do tej pory każdy klient, który przeszedł do nas od firmy konkurencyjnej pozostaje z nami. Od 2018 roku, od momentu uruchomienia oficjalnej marki Hosterion.pl nie odszedł od nas żaden klient.

Serwery VPS SSD

99.9% Uptime

Zapewniamy Uptime na poziomie 99,9%.

O nas

Bezpieczne miejsce

DataCenter Klasy Tier III+.

Unikalne wsparcie

Odpowiemy na każde pytanie.

Technologia Hosterion.PL

W Hosterion stawiamy na najnowocześniejsze technologie informatyczne. Korzystamy przy tym z markowych serwerów dedykowanych i rozwiązań chmurowych wyłącznie spraawdzonych partnerów. Utrzymujemy serwery w zarówno w Polsce (OVH – Warszawa, DataSpace – Toruń) jak i w Niemczech (Hetzner – Nürnberg, Falkenstein). Wybierając partnera do prowadzenia biznesu kierujemy się przede wszystkim kwestiami bezpieczeństwa, dostępności SLA jak i wsparciem technicznym.

Technologia Hosterion to przede wszystkim bezpieczeństwo, funkcjonalność, konfiguracja, dlatego nasze serwery hostingowe wyposażone są w doskonały Panel DirectAdmin zawsze w najnowszej wersji, a wszystko to działa pod kontrolą doskonałego zorientowanego na bezpieczeństwo i stabilność systemu CloudLinux. Dzięki temu możemy odseparować każdego klienta w tak zwanych kontenerach. Dzięki temu nie jest możliwe w jakikolwiek sposób uzyskanie fizycznego dostępu do danych innego klienta. Włamanie na jedną stronę u jednego klienta nie powoduje żadnego zagrożenia na kontach innych klientów, a ich dane są bezpieczne.

cl_da_logo

Najlepsze wsparcie techniczne

Hosting i Serwery

Wspieramy biznes

Jesteśmy stale do dyspozycji naszych klientów, pomagamy rozwiązywać najbardziej skomplikowane problemy.

Hosting i Serwery

Bezpłatna migracja

Dla wszystkich klientów oferujemy bezpłatną pomoc i przeniesienie usług od dotychczasowego dostawcy hostingu.