Player HTML5

24 października 2020

W systemie Hosterion dostępny jest nowoczesny Player HTML5. Po zalogowaniu się do Panelu Zarządzania stacją dostępne są dodatkowe Playery, które można umieścić na swojej stronie internetowej.

Jest dostępny także player z możliwością modyfikacji niektórych jego parametrów, na przykład dodaniem tekstu itd. Ten player wyświetli także obrazek prezentera jeśli prezenter go dodał lub zastępczy obraz.

W sekcji Widgety Playera pełny ekran dostępne są całe strony udostępniane dla Państwa. Można przekierować słuchaczy na gotową stronę z playerem, dzięki czemu słuchacz może słuchać stacji i jednocześnie przeglądać stronę stacji, czytać artykuły, czatować itd.

Na samym dole w panelu zarządzania dostępny jest pełnoprawny Player HTML5 oraz bezpośredni link do odsłuchu, który można umieścić w innym playerze.

W naszym systemie dostępne są także kolorowe linki z playerami oraz popularnymi odtwarzaczami dla lepszej wizualizacji odsłuchu.

Wystarczy skopiować link do playera i wkleić na swojej stronie internetowej. Po kliknięciu w link słuchacz zostanie przekierowany do odsłuchu w konkretnym playerze.