loading

Slide W Hosterion nie skupiamy się wyłącznie na dostarczaniu gotowych rozwiązań,
ale dostarczamy szereg unikatowych i personalizowanych w zależności
od klienta. Dzięki zaawansowanym systemom strumieniowania oferujemy
obsługę strumienia CDN z geolokalizowanym adresem IP czy unikalne
proste linki, dzięki czemu twoi słuchacze nie muszą pamiętać długiego
i skomplikowanego adresu z losowym portem, a jedynie prosty link.
Poza Standardowym Strumieniem

Nieustannie rozwijamy nasze zaplecze techniczne i usługi strumieniowania. Stale podnosimy jakość i słuchamy naszych klientów. Dzięki temu wprowadziliśmy wiele innowacyjnych usług w Polsce. Poznaj nasze usługi dodatkowe oferowane dla serwerów radiowych.

Chmurowe Radio

Nasze środowisko skaluje się do obciążenia, dzięki czemu nigdy nie będzie zacinać, buforować. Radio w technologii cloud oferujemy jako jedyna firma w Polsce.

Kilka Punktów

Możemy uruchomić dla ciebie dodatkowe punkty montowania dzięki czemu strumieniujesz sygnał w kilku różnych jakościach, np. MP3 192 kbps i AAC+ 64 kbps.

Uniwersalny Link

Zamiast podawać słuchaczom skomplikowane linki z losowymi portami podajesz jeden prosty link, który po wpisaniu do przeglądarki czy playera po prostu gra.

Radio CDN

Radio strumieniowane jest na cały świat, a dzięki technologii CDN z geolokalizacją adresów IP słuchacz odbiera strumień z punktu najbliższego jego lokalizacji np. z USA, Francji, Niemiec czy Polski.

Ochrona Hotlink

Prowadzisz stację, która nadaje jedynie na swojej stronie internetowej i nie udostępniasz radia w agregatorach np. TuneIN? Zabezpieczymy twój odsłuch tylko do twojej strony internetowej.

Odsłuch na hasło

Prowadzisz prywatną stację radiową tylko dla określonej grupy osób? Zabezpieczymy ją na IP, Hasło czy Nagłówek ze strony WWW. Tylko osoby wskazane przez ciebie będą mogły posłuchać twojego radia.

Proces Uruchomienia Usług

Usługi dodatkowe nie są konfigurowane w panelu klienta. Aby z nich skorzystać konieczne jest zebranie pewnych informacji dodatkowych i ustawienie ich na strumieniu. Proces jest z reguły szybki, mamy wiele rozwiązań już wstępnie skonfigurowanych, wystarczy podłączyć twój strumień.

arrow-img
1

Określasz Usługę

Wybierasz rozwiązanie, którym jesteś zainteresowany.

arrow-img
2

Kontaktujesz się z nami

Otwierasz zgłoszenie lub wysyłąsz e-mail.

3

Uruchomienie usługi

Po zebraniu wszystkich danych uruchamiamy usługę.

Często zadawane Pytania

Staramy się, aby proces komunikacji i kontaktu z nami był jak najbardziej przejrzysty. Często pojawiają się pytania odnośnie naszych rozwiązań, gdyż są one unikatowe w Polsce.

Czy możecie przenieść moją stację i pliki?

Tak, przenosimy bezpłatnie wszystkie usługi, dane, pliki, utwory, a nawet harmonogram jeśli posiadasz go obecnie możemy przenieść do nas.

Czy mogę nadawać jednocześnie MP3 i AAC+?

Tak, możesz strumieniować jednocześnie MP3 i AAC+. Dzięki naszym rozwiązaniom do transkodowania dźwięku ty transmitujesz jeden sygnał, a my go kodujemy w czasie rzeczywistym.

Jak działa radio w chmurze?

Radio w chmurze jest unikalnym rozwiązaniem w Polsce. Dzięki korzystaniu z nowoczesnych rozwiązań skalowalnych nasze środowisko automatycznie dostosowuje się do obciążenia. Jeśli nagle przyjdzie do nas ogromna liczba słuchaczy nasze środowisko automatycznie wyskaluje się, tak aby zapewnić ciągły i nieprzerwany odbiór twojego sygnału.

Czy mogę podpiąć kilka strumieni do waszego linka?

Tak, niezależnie od tego czy masz wszystkie serwery u nas czy tylko część, możemy je spiąć w jeden uniwersalny link, który podajesz słuchaczom, a nasz system automatycznie będzie rozkładał ruch pomiędzy serwery.

mezczyzna-chmura